Z nami dowiesz się jak rozkręcić własny biznes

Jeśli intergracja – to tylko w ENERGYLANDII

Coraz więcej pracodawców stawia na integrację. Specjalnie zorganizowany event dla pracowników może przynieść poprawę stosunków w firmie i większą efektywność wykonywanych zadań. Jak jednak przygotować odpowiednią imprezę oraz na co zwrócić uwagę przy planowaniu?

PO PIERWSZE: PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM

Niektóre firmy decydują się na regularną organizację szkoleń dla swoich pracowników. To z pewnością pożyteczne, ale nie scala to podwładnych z pracodawcą. Z drugiej strony właściciele firm obawiają się, że wyjazd oparty jedynie na integracji, może wprowadzić zbytnie rozprężenie w zespole. Warto pomyśleć o wybraniu złotego środka, czyli połączyć przyjemne z pożytecznym. Turystyka eventowa w Polsce zaczęła się dynamicznie rozwijać. Coraz więcej ośrodków urozmaica swoje propozycje, kusząc atrakcyjnymi cenami i bogatymi ofertami. Najczęściej są to hotele ze SPA lub placówki nad morzem albo w górach. Energylandia proponuje szkolenie połączone z szaloną zabawą, o której pracownicy jeszcze długo będą rozmawiać.

PO DRUGIE: ODDAJ ORGANIZACJĘ EVENTU W RĘCE PROFESJONALISTÓW

Porzekadło mówi: „Jeśli chcesz, aby coś było wykonane dobrze – zrób to sam.” Aż chciałoby się dodać: „chyba, że ktoś zna się na tym lepiej od Ciebie.” Nie wszystkie zadania trzeba zrzucać na jednego człowieka. Organizacja eventów firmowych jest jedną ze specjalności Energylandii. Wesołe Miasteczko w Zatorze dysponuje kilkoma salami konferencyjnymi. W nich mogą odbywać się zarówno szkolenia, jak i wykłady. Obsługa lunaparku zajmie się przygotowaniem pomieszczeń, sprzętu oraz poczęstunku.

PO TRZECIE: NAJPIERW PRACA, PÓŹNIEJ PRZYJEMNOŚĆ

Event firmowy powinien mieć swój jasno określony przebieg. Pracownicy powinni otrzymać agendę, z której dowiedzą się ile czasu potrwa szkolenie, o której planowana jest przerwa na kawę lub posiłek oraz od kiedy mają tzw. czas wolny. To pozwoli na spokojne przeprowadzenie spotkania z zespołem i omówienie najważniejszych kwestii. Po zakończonym szkoleniu cała firma może oddać się rozrywce i relaksowi. W ofercie Energylandii znajdują się najlepsze atrakcje na eventy firmowe. Lunapark proponuje kilkadziesiąt urządzeń przeznaczonych dla dorosłych. To zabawa, która ich zintegruje, ale też taka, która dostarczy adrenaliny. W Zatorze znajdują się wysokie i szybkie rollercoastery, wahadła, spływy wodne, autodromy oraz aquapark. Tego typu wyjazd integracyjny bez wątpienia zbliży zespół. Pracownicy będą mogli się wspólnie bawić, poznać, pokonywać strach przed nieznanym i przeżyć niecodzienne przygody. Mamy nadzieję, że wypracowana w Energylandii pozytywna atmosfera przełoży się później na jeszcze lepszą jakość pracy w biurze.