Z nami dowiesz się jak rozkręcić własny biznes

Wymieniaj pieniądze szybciej!

Kantory internetowe od pewnego czasu cieszą się dużą popularnością wśród firm oraz ludzi pracujących za granicą. Nic dziwnego, kantory online to duża wygoda, zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy prowadzą interesy za granicą, jak i osób spłacających kredyty walutowe. Ale prócz wygody, jest jeszcze jedna rzecz, o której warto powiedzieć – cena. Jakie są zalety kantorów internetowych?

Wymiana pieniędzy online – to się opłaca!

Z kantorów internetowych korzysta już tysiące użytkowników. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że to się po prostu opłaca. Kursy walut w internetowych kantorach są niższe niż w tych stacjonarnych. Stoi za tym przede wszystkim charakter działalności tych podmiotów. Kantory online, dzięki dotarciu do większego grona klientów oraz za sprawą mniejszych kosztów utrzymania, mogą sobie pozwolić na niższy spread. Jest to swoista marża, która narzucana jest przez firmy i która generuje ich zyski. Na szczęście firmy internetowe narzucają niższe marże, co znacznie obniża ceny walut. Dla przykładu – kantor online Fritz Exchange ma atrakcyjne zniżki z myślą o przedsiębiorcach – spready są tańsze nawet o kilkadziesiąt groszy w porównaniu z kantorami tradycyjnymi. Co ciekawe, w przypadku kredytów walutowych, oszczędności, które dają nam internetowe rozwiązania, mogą wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych w skali całej umowy kredytowej. Czy to nie wystarczająca zaleta? Dodatkowo, co z pewnością zainteresuje duże przedsiębiorstwa, robiące stałe interesy za granicą – w przypadku regularnych lub dużych wymian możemy negocjować kursy wymiany.

Inne zalety kantorów online

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na płynną oraz szybką obsługę transakcji. Przykładowo Kantor Fritz Exchange, który istnieje na rynku już od ponad 5 lat, realizuje transakcje już w 15 minut (90% transakcji). Jeśli więc zależy Wam na czasie, skorzystajcie właśnie z tego kantoru i cieszcie się szybką oraz fachową obsługą, która wspierana jest przez Biuro Obsługi Klienta. Warto zauważyć, że firma ta korzysta z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanego personelu. Dzięki zatrudnionym tam pracownikom dowiemy się wszystkiego o branży finansowej, wynegocjujemy wysokość spreadu, a także otrzymam potrzebne wsparcie, związane z funkcjonowaniem platformy internetowej. Do naszej dyspozycji są dealerzy walutowi/traderzy, doradcy biznesowi i ds. rynków finansowych, a także Biuro Obsługi Klienta.

Kolejna ważna zaleta kantorów online, to dostępność przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Nie musimy tracić czasu, by spieszyć się do najbliższego kantoru z walizką pełną pieniędzy. Jest to nie tylko czasochłonne, ale i mniej bezpieczne. Korzystając z internetowych rozwiązań zaoszczędzimy i czas, i pieniądze.

Innowacyjność kantorów

Czasami zdarzają się sytuacje, że musimy na szybko wymienić walutę, nie mamy dostępu do internetu, a późna godzina nie pozwala nam na wymianę w tradycyjnym kantorze. Na szczęście kantor Fritz Exchange wprowadził na rynek innowacyjne urządzenie, które działa podobnie jak bankomat. Urządzenia te rozlokowane są w różnych miejscach, działają przez całą dobę, a co najważniejsze – gwarantują korzystniejsze kursy niż te oferowane przez stacjonarne kantory.